לוגו שטראוס לוגו Energy - מלא אנרגיות טובות
לעמוד
נגיש
לעמוד הבית

הקשר המפתיע בין חטיפי אנרגיה וחיים מאושרים

גם טיול מסביב לעולם וגם זכייה בלוטו – לא יהפכו אתכם למאושרים יותר. חטיפי אנרגיה לעומת זאת, מסוגלים לכך.
איך זה יכול להיות? כי השינוי, שחייב לבוא מבפנים, מתחיל דווקא בניצחונות קטנים.
מתלבטים איפה להתחיל? קבלו חמישה טיפים קטנים למהפך ענק.

מאת: חלי בארי
בחור מתרווח על כיסא

זכייה בלוטו? יש יותר טוב מזה!

חוקרים בדקו את רמת האושר של הזוכים בלוטו וגילו שהם אמנם חוו קפיצה ברמת האושר, אבל היא לא החזיקה מעמד. דווקא הדברים היומיומיים הקטנים שמייצרים תחושת הישג ואנרגיות טובות, הם שגורמים להרגשה טובה לאורך זמן. לכן התחילו כבר היום לבצע באופן קבוע דברים קטנים שעושים לכם טוב, למשל: לבלות ערב מצחיק עם חברים או להתעורר רבע שעה מוקדם יותר ולאכול בנחת חטיף אנרגיה מזין לצד הקפה.

אישה שמחה

ניצחון קטן-גדול

השגתם ווין קטן שמילא אתכם באנרגיות טובות? האפקט שלו ילווה אתכם במשך היום ואותה תחושה טובה יכולה לרומם ולהטעין אתכם באנרגיות חיוביות שיעזרו לכם להשיג עוד ווין קטן. כך נוצרת תגובת שרשרת. לדוגמה, הבחירה לאכול ארוחת בוקר טובה של גרנולה משיבולת שועל מלאה או חטיף אנרגיה במקום בורקס, תתניע תגובת שרשרת מזון חיובית לכל היום, שבסופה תחזרו הביתה ותכינו גם ארוחת ערב בריאה יותר.

אישה עומדת מול נוף הרים

הדרך לפסגה רצופה ניצחונות קטנים

כשחושבים על מטרה גדולה – זה מאוד מורכב, אבל כשחושבים על מטרה קטנה – ה”ווין הקטן” כבר נראה אפשרי לגמרי. להחליט על יציאה להליכות ערב זו המקבילה של ההחלטה הגדולה “להיכנס לכושר”, ולהחליט שמרוקנים את מגירת הממתקים והופכים אותה למגירת חטיפי אנרגיה, היא המקבילה של ההחלטה “לשמור על הבריאות”.

 

גיבור- על על פסגה

הי אתה, גיבור גדול!   

ניצחון קטן מפחית חרדה ומעלה את הביטחון העצמי לקראת ההתמודדות עם הבעיה הבאה. פתאום הספק העצמי שמקונן בראש, מפנה מקום לביטחון עצמי שמקבל עוד ועוד חיזוקים. הקפידו לאכול פרי או חטיף אנרגיה בשעות אחר הצהריים, בדיוק כשהעייפות מתחילה לתת אותותיה, ותיהנו מתחושת ביטחון עצמי גבוהה יותר בהתמודדות עם אתגרי סוף היום.

סיבה למסיבה

ניצחונות קטנים נותנים לנו סיבה לעצור, להכיר בהישגים שלנו ולחגוג אותם. האקט של החגיגה חשוב כדי להזכיר לעצמכם שהצלחתם לסמן עוד ‘וי’ בדרך אל המטרה הגדולה. איך חוגגים? אנחנו מציעים להניף את הידיים באוויר ולצעוק “יש!” אחרי כל WIN, אבל גם פריכיות או חטיפי אנרגיה, יעשו את העבודה.

עוד WINs קטנים מחכים לכם כאן