לוגו שטראוס לוגו Energy - מלא אנרגיות טובות
לעמוד
נגיש
לעמוד הבית

זוג מנצח

זוגיות יכולה להיות עסק לא פשוט, אבל לפעמים כל מה שצריך זה WIN קטן כדי לעשות לשניכם טוב ולנצח את כל הקשיים. לשלושת הזוגות שמיד תפגשו, יש אהבה שהצליחה לנצח את כל המכשולים, ויש להם גם טיפים מתוקים

מאת: חלי בארי
יפעת וזאק ברהם

האתגר: גיאוגרפיה למתקדמים

כשאתם נכנסים למערכת יחסים בשלט רחוק, אף אחד לא מספר לכם שמערכת היחסים הכי משמעותית תהיה בעצם עם המחשב. אבל למרות הכל, יש WINים קטנים שרק מי שניהל מערכת יחסים מרוחקת יכול להבין: כשנכנסת שיחה בפייס-טיים ואתם במקום עם קליטה ממש נהדרת. כשאתם מרוששים כי הוצאתם המון על כרטיסי טיסה או דלק, ואז פתאום גיליתם שצברתם המון מיילים ושדרגו אתכם. שלא לדבר על הרגע שבו החצי השני מגיע לבקר ואתם מוכיחים לכולם ש-כן! – יש לכם באמת בן זוג ולא, הוא לא דמיוני.

יפעת וזאק ברהם הכירו באתר הכרויות אבל הייתה רק בעיה קטנה – הוא חי בלונדון והיא בנקודה הכי דרומית בישראל. גם כשהוא הגיע לארץ זה לא נהיה קל יותר. “אחרי שהכרנו הוא הגיע לארץ והיה באולפן בקיבוץ בצפון. לאט לאט הקשר התהדק”, מספרת יפעת. “כל סופ”ש הוא היה נוסע 10 שעות באוטובוסים לאילת רק כדי לראות אותי ל-24 שעות, ואז לחזור”.

הקושי הכי גדול: “מכיוון שאנחנו ממדינות שונות, כשהחלטנו להתחתן הקרובים מלונדון התקשו לקבל את סיפור האהבה שלנו. הם חשבו שזאת אהבה חולפת, לא ממש רצו שנתחתן והערימו עלינו קשיים. בסופו של דבר זה רק חיזק אותנו”.

ה-WIN הקטן שלנו הוא: “להצליח להיפגש בספונטניות במהלך היום לארוחת צהריים. או להכין קפה לשנינו ופשוט לדבר בלי הפרעות”.

מה למדנו אחד מהשני: יפעת למדה לדבר יותר ולא לשמור בבטן, וזאק, נחשף בזכות יפעת לנפלאות הג’חנון בשבת, אבל גם למד ממנה איך לשמור על הבריאות במהלך כל השבוע ולנשנש חטיפי בריאות כשבא לו משהו מתוק.

אורית גוטליב (גרושה + 2 ) ויניב ענבר (גרוש +3)

האתגר: זוגיות פרק ב’ לממשיכים

אחרי שכבר סיימתם פרק אחד בחיים הזוגיים, ואחרי שהחלטתם שאתם מוכנים לצאת שוב אל העולם ולחפש את האהבה שמגיעה לכם, אתם מרגישים שאתם כבר חכמים ושום דבר לא יפתיע אתכם. אז כן, יש WINים קטנים שרק מי שנמצא במשחק הזוגיות בפעם השנייה יבין: כמו למשל, כשאתם משנים את הסטטוס בפייסבוק ל”זה מסובך” ומרגישים שאכן הרווחתם את זה ביושר, כשהאקסים מציגים את בני הזוג החדשים שלהם ואתם ממש מצליחים להיות שמחים בשבילם, או כשהם לוקחים את הילדים ואתם יכולים לישון עד מאוחר (ועוד באלכסון!).

אורית גוטליב (גרושה + 2 ) ויניב ענבר (גרוש +3), נמצאים כבר 4 שנים ביחד ולפני שנתיים אחדו את המשפחות תחת קורת גג אחת. “הקושי הכי גדול היה לעבור לגור ביחד. הילדים של אורית עברו הסתגלות למקום חדש והילדים של יניב היו צריכים להתרגל לילדים החדשים בבית. אנחנו היינו צריכים להתמודד עם כל החזיתות: גם ברמת האישית וגם כהורים”.

מה עושה לכם מתוק: אורית: “יניב מת על שוקולד ומדי פעם אנחנו מתפנקים והולכים לשוקולטרייה מסוימת בתל אביב. אבל, הוא למד ממני לאזן ולאכול חטיפי בריאות כשצריך בוסט קטן במשך היום”.

הWIN הקטן שלנו הוא: אורית: “להצליח להתעורר כמה דקות לפני השעון המעורר ולהתכרבל עוד כמה דקות במיטה ביחד”. יניב: “לשתות קפה בבוקר עם פריכיות שוקולד אנרג’י בימי שישי בלי שאף אחד מפריע”.

טיפ לזוגיות בסיבוב שני: אורית: “להראות את האהבה בצורה אקטיבית כמו לחבק הרבה, וכמובן גם לפרגן”.

איה ודביר מזרחי

האתגר: הורות שנה א’

אין ספק שתינוק חדש במשפחה יכול להיות תוספת מטלטלת ולאתגר גם את היציבים שבזוגות. פתאום תתחילו להעריך ניצחונות קטנים שאפילו לא חשבתם עליהם קודם: להצליח להגיע לסוף היום ולגלות שכל הבגדים נקיים(!), הרגע הזה שבו גיליתם שהספקתם לסיים פרק שלם של משחקי הכס ונשנש איזה חטיף בריאות בלי שהאוצר התעורר אפילו פעם אחת, או הערב בו לקחתם בייביסיטר ויצאתם מהבית (למרות שכל מה שאתם עושים בדייט הוא להסתכל על תמונות ולהתמוגג).

איה ודביר מזרחי ביחד כבר יותר מעשור אבל מתפקדים כהורים פחות משנה, במהלכה גילו איך הסטטוס החדש משפיע גם על הזוגיות…

הקושי הכי גדול: דביר: ” החודשים הראשונים כהורים היו קשים כי אף אחד לא באמת מכין אותך ללילות בלי שינה ולסטרס. אני חושב שרק צמחנו מזה בתור משפחה”.

הWIN הקטן שלנו הוא: איה: “לעשות טיול בסופי השבוע כי אנחנו תמיד מרגישים טוב יותר אחרי”.

טיפ להורים טריים: דביר: “להתחיל להגיד ‘כן’ לבקשות אחד של השני! כן, אני אקפל כביסה בזמן שאני רואה כדורגל, או שאשקיע ואכין לנו ארוחת ערב של חטיפי בריאות ופריכיות אנרג’י עם טחינה וירקות כדי שלא נגיע גמורים לסוף היום. וכן – גם היא לא תסרב כשאציע לקחת בייביסיטר וללכת לסרט הזומבים החדש”.

עוד WINs קטנים מחכים לכם כאן