לוגו שטראוס לוגו Energy - מלא אנרגיות טובות
לעמוד
נגיש
לעמוד הבית

משל חטיפי האנרגיה: 5 סיבות מדהימות להתחיל לחשוב בקטן

אם אתם מחפשים מתכון בטוח לאושר – כדאי שתפסיקו לבזבז אנרגיה על חלומות לא מציאותיים, ובמקומם תתחילו לחגוג את הניצחונות שלכם – בקטן. תחשבו על היום שעברתם, יכול להיות שהיו בו הרבה דברים טובים שעשיתם אבל פשוט לקחתם אותם כמובנים מאליהם? קל להתעלם מהם, אבל הנה חמש סיבות טובות למה ממש לא כדאי

מאת: חלי בארי
בחור מתרווח על כיסא

כי ניצחונות קטנים משמחים יותר מזכייה בלוטו

וזה אמיתי לגמרי! חוקרים בדקו את רמת האושר של הזוכים בלוטו וגילו שהם אמנם חוו קפיצה (די מובנת, כמובן) ברמת האושר, אבל היא לא נשארה שם לאורך זמן. תספר לכם כל מעושרת – הדברים היומיומיים והזמינים הם אלו שגורמים לנו להרגיש טוב. לחטיף אנרגיה מגרה עם שוקולד חלב מעולה וקרם פסק זמן -כזה שנותן לנו בוסט קטן – יש אפקט יציב ומתמשך יותר בשמירה על רמת הסיפוק שלנו. אז אפשר לקרוא לזה “משל חטיף האנרגיה”: אנשים שעושים דברים טובים וקטנים באופן קבוע, כמו למשל: אכילת חטיפי אנרגיה בריאים או התמדה ביוגה, עלו על המתכון המנצח והם יחושו סיפוק גדול יותר לאורך זמן (ונו, אפשר גם לעשות לייק בפייסבוק לתמונה הבנאלית של הקולגה עם הקוקטייל. סתם, כי אתם כאלו נשמות טובות).

אישה שמחה

כי יש להם השפעה מידית

לניצחונות קטנים יש השפעה מדהימה על מצב הרוח, ויותר חשוב – מידית! התמקדות ב-WIN קטן, גם אם רק לשנייה אחת, תרומם ותטעין אותנו באנרגיות חיוביות. מבחינה מדעית הוכח שכל ניצחון כזה מביא לשחרור דופמין – ההורמון שאחראי על הרגשה טובה ומקושר למוטיבציה ואנרגיה – כך ששינוי קטן יכול להתניע תגובת שרשרת שתגרום לעוד רגעים חיוביים. לדוגמה, אכילת פריכיות טעימות של אנרג’י לארוחת בוקר לבד או עם כל תוספת, יתניע תגובת שרשרת מזון חיובית לכל היום שבסופה תחזרו הביתה ותכינו גם ארוחת ערב בריאה יותר. אופרה ווינפרי, מאחורייך!

אישה עומדת מול נוף הרים

כי רק ככה אפשר לכבוש פסגות

מכירים את אלו שטיפסו על הקילימנג’רו, פתחו עסק מצליח תוך שבוע וגם נראים כמו האחים האובדים של בר רפאלי?! אז פחות. המטרות האלו נראות מאוד מסובכות ובלתי מושגות – וממש בצדק! אבל כשחושבים על מטרה קטנה – זה כבר נראה כמו משהו אפשרי לגמרי.  אם מטרות כמו “להיכנס לכושר” או “להתחיל לאכול בריא” נראות לכם כלליות מדי וקשות מדי להשגה, זה כנראה בגלל שזה נכון. אבל שינוי קטן כמו להחליף את הקרואסון בנשנוש בריא כמו פריכיות שוקולד של אנרג’י, זה כבר מתכון בטוח יותר להצלחה.

גיבור- על על פסגה

כי זה הופך אותנו לגיבורי על

ניצחון קטן מפחית סטרס וחרדה ומעלה את הביטחון העצמי לקראת ההתמודדות עם הבעיה הבאה. פתאום הספק העצמי שמקונן בראש מפנה את מקומו לביטחון עצמי שמקבל עוד חיזוק ואז עוד אחד. הדרך הכי טובה לפצוח בשרשרת של חיזוקים עצמיים? להתחיל את היום עם חטיף אנרגיה מדגנים מלאים של אנרג’י, להרגיש לרגע שעשיתי משהו טוב בשביל עצמי ולהמשיך משם.

אנשים שמים ידיים בתנוחת ניצחון יחדיו

כי זה נותן עוד סיבה לחגוג

ניצחונות קטנים נותנים לנו סיבה לעצור לרגע, להכיר בהישגים שלנו, ואז לחגוג אותם. האקט של החגיגה כאן הוא חשוב כי ככה אתם מזכירים לעצמכם – בצורה יזומה – שהצלחתם לעשות עוד ‘וי’ ועוד צעד קטן לעבר המטרה הגדולה. ואגב, לא משנה עד כמה תומכים ונפלאים יהיו בני הזוג, המשפחה או החברים – האדם שהכי מתאים לחגוג לכם הוא אתם בעצמכם! איך חוגגים? עם פריכיות או חטיפי דגנים של אנרג’י, שממלאים באנרגיות טובות, פשוטות ומתוקות.

עוד WINs קטנים מחכים לכם כאן